Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidé

A dost. Nač řešit název kategorie složitě.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.

(Elfairy, 16. 6. 2011 20:47)

Uklízečka a Těžítko, to jsou takové dost amatérské počiny se spoustou disproporcí, které ruší dojem. Ale "Krásná" se mi (i přes drobných taktéž disproporcí typu nesedící oko a moc tenký krk) líbí. Je moc pěkně vystínovná a má v sobě nějaký nápad, není to zkrátka jen koukající se obličej takříkajíc do objektivu.

Bez nadpisu...

(Ginevra, 10. 2. 2011 0:14)

Čertovo dítko? :-) Je to krásné, chvilku mi trvalo, než jsem přišla na to, že je to opravdu kresba. Obdivuji tě, že dokážeš něco tak úchvatného. Jen tak dál. A hodně štěstí.

Re: Bez nadpisu...

(Prox, 10. 2. 2011 21:13)

Děkuji. Osobně mám spíš dojem, že mi jde všechno možné, jen ne uvěřitelně vystihnout realitu, ale díky :-)

Nadpis!

(Elfairy, 15. 1. 2011 14:54)

To není fotka??? Já když jsem to viděla, tak jsem si říkala, cos to s provedla s fotkou, jestli jsi tam něco dokreslila, nebo tak, a ono je to nakreslený!!! Takže si myslím, že na první pokus to vůbec není špatný... až na ty vlasy teda, ty vypadají sice taky jako vyfocené, ale jako vyfocená paruka ;-)

Re: Nadpis!

(Prox, 15. 1. 2011 15:29)

Ne, není, začala jsem s transparentní plochou. A Nika radila :-) Díky moc.
Na vlasech to ještě bude chtít zamakat. Ale konečně jsem objevila způsob, jak kreslit oči, což už by po tolika letech skoro chtělo.

Re: Re: Nadpis!

(Elfairy, 15. 1. 2011 16:53)

Ještě teď když se na to koukám, tak vidím, že má křivý nos, ale to mi teda trvalo hodně dlouho, než jsem si toho všimla :-D A ty oči jsou dobré, myslím, že jsi na to skutečně přišla :-)

Re: Re: Re: Nadpis!

(Prox, 15. 1. 2011 20:05)

Vidíš, to jsem nepostřehla, díky :-) Až budu mít někdy chvilku, ještě se na to podívám.
Je kdybych je chronicky nedělala různě velká ;-) Do určité míry to opravovat lze, ale pak si většinou úspěšně rozořeš půl kresby.